Právní služby pro marketing a média

Regulace reklamy
  • Jako advokátní kancelář poskytujeme poradenství v oblasti regulace reklamy, a to zejména internetové a televizní. Vysvětlíme vám pojmy jako klamavá, skrytá či srovnávací reklama a pomůžeme vám například ohledně product placementu nebo propagace na sociálních sítích prostřednictvím influencerů.
  • Poradíme vám, jak nastavit reklamní kampaně (včetně PPC kampaní) v souladu s právními předpisy, tak abyste neporušovali práva k ochranným známkám a nedopouštěli se nekalé soutěže.
  • Chcete uspořádat pro své zákazníky marketingovou soutěž (či též spotřebitelskou soutěž)? Žádný problém. Nastavíme společně vhodnou mechaniku soutěže a ošetříme důsledně veškeré další aspekty soutěže, tak aby soutěž probíhala v souladu se zákonem. Dostanete od nás kompletní pravidla soutěže připravená na míru, a to včetně zásad ochrany soukromí.
SPAM legislation
  • Sbíráte kontakty, máte velkou databázi a rozesíláte pravidelně newslettery? Pomůžeme vám s veškerými nástrahami direct marketingu, tak abyste se vyvarovali spamování.
Consumer protection
  • Jako advokátní kancelář se specializujeme též na ochranu spotřebitele ve vztahu k reklamě, internetovému prodeji prostřednictvím e-shopů a poskytování digitálních služeb. Chcete pomoci s dodržováním právních povinností vůči spotřebitelům? Obraťte se na nás. Dokážeme vám, že to není žádná věda.
Unfair competition
  • Nabízíme komplexní právní poradenství v oblasti nekalé soutěže. Parazituje někdo na vaší značce či produktu nebo vyvolává nebezpečí záměny? Můžete se spolehnout, že budeme před konkurencí nekompromisně bránit vaše zájmy.
Personal rights
  • Dále nabízíme též komplexní právní služby v oblasti ochrany osobnosti. Naší specializací je ochrana osobnosti v kontextu reklamy, zejména tak zneužití podoby či jména pro komerční účely.